Moda na bezpieczeństwo

Moda na bezpieczeństwo

Długi weekend majowy tuż tuż. Tymczasem Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi wychodzi naprzeciw zagrożeniom związanym z uczestnictwem w ruchu drogowym, z którym mamy do czynienia na co dzień.

18 kwietnia bieżącego roku w CKZiU w Nowej Wsi, dzięki współpracy ze szkołą nauki jazdy „Stańczyk” w Warce oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Radomiu, odbyło się spotkanie przeznaczone dla uczniów szkoły. Uroczyście rozpoczął je Pan Zbigniew Mazurkiewicz, natomiast w roli prowadzącego wystąpił Pan Mariusz Sztal.
Zaprezentował on statystyki dotyczące wypadków w komunikacji drogowej. Przestrzegł młodzież przed niebezpieczeństwem na drodze i prosił o zachowanie uwagi podczas weekendu majowego. Ponadto wspólnie z młodzieżą przypomniał najważniejsze zasady ruchu drogowego, skierowane zarówno do pieszych, jak i kierowców. Prowadzący udzielił informacji dotyczących zdobycia uprawnień kategorii B. Uczniowie mogli również uczestniczyć w doświadczeniu, którego celem było spojrzenie na rzeczywistość oczyma osoby będącej pod wpływem alkoholu. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali zaświadczenia oraz drobne upominki ułatwiające zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Katarzyna Smolarek
CKZiU w Nowej Wsi

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja