Wyjątkowo piękny Dzień Kobiet w Warce

Wyjątkowo piękny Dzień Kobiet w Warce

Miało być wyjątkowo i tak też było. Akustyczny koncert zespołu De Mono z okazji wareckiego Dnia Kobiet okazał się wielkim sukcesem, a wypełniona po brzegi hala sportowa CeSiR owacjami na stojąco żegnała artystów.

Zanim jednak muzycy dali popis swoich umiejętności, licznie zgromadzoną publiczność powitał w imieniu wszystkich organizatorów dyrektor „Dworku na Długiej” Andrzej Zaręba. Wszystkim Paniom z okazji ich święta najserdeczniejsze życzenia złożył burmistrz miasta i gminy Warka Dariusz Gizka.
Artyści entuzjastycznie powitali publiczność i rozpoczęli muzyczne show. W czasie niemalże dwugodzinnego występu usłyszeć można było głównie utwory z ostatniej akustycznej płyty zespołu – wydanej specjalnie na 30-lecie w roku 2017. Publiczność bawiła się przy dźwiękach m.in. takich hitów jak: „Ostatni pocałunek”, „Kolory”, „Kochać inaczej”, „Póki na to czas”, „Twoje ulice”, „Wszystko jest na sprzedaż…”. Wokalista De Mono Andrzej Krzywy to prawdziwy wulkan energii. Podczas wykonywania utworów skakał, tańczył, a w międzyczasie opowiadał żarty oraz anegdoty z życia artystycznego. Utwór „Moje miasto nocą”, który rozgrzał publiczność niemalże do stanu wrzenia miał być ostatnim podczas sobotniego wieczoru, jednak zebrana publiczność nie pozwoliła tak szybko artystom opuścić sceny. Wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet zakończył wspólnie zaśpiewany przez muzyków i publiczność utwór „Zostańmy sami”. A rozbrzmiewające słowa „zostańmy sami jeden dzień, jedyny tak do końca, bo ja chce z Wami dłużej zostać” na pewno trafiły do serc wareckiej publiczności i na długo jeszcze zespół De Mono pozostanie w pamięci uczestników koncertu.
To wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Kobiet, należy w Warce uznać za absolutnie udane, nie tylko ze względu na nadzwyczajny występ artystów, ale przede wszystkim dzięki wspaniałym Paniom, które zaszczyciły go swoją obecnością. Przy wyjściu z koncertu każda z Pań otrzymała od organizatorów piękny żółty tulipan z życzeniami wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.

Organizatorzy:
•Samorząd Warki,
•Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”,
•Centrum Sportu i Rekreacji w Warce,
•Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

Galeria zdjęć autorstwa Rafała Donicy: www.dworek.warka.pl/dzienkobiet2019

Ostatnio zmienianywtorek, 19 marzec 2019 12:43
Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja