Kolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

Kolejny Warecki Kiermasz z dobrem w tle za nami…

W Niedzielę Palmową 14 kwietnia na rynku w godzinach 9:00-14:00 odbył się Warecki Kiermasz Charytatywny, na którym wytworzone własnoręcznie dzieła prezentowały lokalne organizacje społeczne oraz kluby, grupy aktywne i społeczności działające przy różnego rodzaju instytucjach, głównie oświatowych.

Ideą kiermaszu jest wspieranie aktywności społecznej organizacji działających na terenie gminy Warka. W tym roku można było dołożyć cegiełkę do działalności takich grup jak: Stowarzyszenie Animator, Stowarzyszenie Made in Bończa, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Koło Wolontariatu działające przy Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce, Przedszkole Samorządowe w Warce, Centrum Kształcenia Ustawicznego  i Zawodowego w Nowej Wsi, filia Szkoły Specjalnej w Nowej Wsi oraz szkoły podstawowe z Wrociszewa i dwie z Warki – SP1 i PSP2.
Tego typu kiermasze, organizowane w Warce na rynku przed Świętami Wielkanocnymi i przed Bożym Narodzeniem są doskonałą okazją, aby stać się posiadaczem niebanalnej świątecznej ozdoby czy pięknego prezentu dla bliskiej osoby i jednocześnie zrobić coś dobrego – wesprzeć aktywność lokalną.
Dziękujemy wszystkim którzy uczestniczyli w kiermaszu za wsparcie lokalnych twórców i ich społecznego zaangażowania. Wesołych Świąt!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja