W tym roku Festiwal „SpłyWarka” z konkursem piosenki!

W tym roku Festiwal  „SpłyWarka”  z konkursem piosenki!

Obowiązkową imprezą w letnim kalendarzu Warki stał się już Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”, który w tym roku odbędzie się 27 lipca już po raz 8!

Tym razem będzie on w nieco odmienionej formule gdyż przy Festiwalu po raz pierwszy odbędzie się Konkurs Piosenki Poetyckiej i Turystycznej. Patronat nad Konkursem objął burmistrz Warki Dariusz Gizka oraz starosta grójecki Krzysztof Ambroziak.
Do konkursu może zgłosić się każdy, kto ukończył 16 lat. Warunkiem jest dostarczenie/przesłanie do organizatora karty zgłoszeniowej oraz przynajmniej jednego nagranego utworu do oceny przez komisję kwalifikacyjną. Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja wybierze kilkunastu wykonawców, którzy zmierzą się podczas Prezentacji Konkursowej 27 lipca. Regulamin i karta zgłoszeniowa na www.warka24.pl/1konkurssplywarka
Organizatorom zależy aby poziom konkursu był jak najwyższy dlatego szczególnie zachęca do udziału w nim laureatów podobnych Festiwali, wykonawców rekomendowanych przez uznanych twórców, dziennikarzy, rozgłośnie radiowe, itp. Nie wyklucza to oczywiście udziału osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piosenką poetycką i turystyczną i chcą spróbować swoich sił w Konkursie. Pula nagród jaką przygotowali organizatorzy to min. 5000 zł.
Konkurs odbędzie się w godzinach południowych, natomiast wieczorem, na Kempingu nad Pilicą odbędzie się koncert laureatów połączony z występami zaproszonych zespołów „gwiazd” tego rodzaju muzyki.
Nieodłącznym elementem Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” jest  „Spływ na Byle Czym Rzeką Pilicą”. W tym roku już po raz piąty drużyny będą mogły przepłyniąć niewielki dystans po rzece stworzonym wehikułem… i oczywiście wygrać nagrody (pula nagród to min. 2500 zł)! Dlatego warto już dziś pomyśleć o czymś szalonym, pomysłowym i pływającym. Warto też w kalendarzu już dziś zapisać sobie termin 27 lipca i zaplanować wizytę w Warce.
Sami Państwo widzą – to będzie niezwykłe wydarzenie w Warce. Nie może Was tam zabraknąć, wykorzystajmy tą niepowtarzalną okazję do spotkania się u brzegu Pilicy w wyśmienitej atmosferze, przy dźwiękach wspaniałej muzyki!
GIK „Dworek na Długiej”

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja