Długi weekend czerwcowy… dobry początek wakacji!

Długi weekend czerwcowy… dobry początek wakacji!

W środę 19 czerwca zakończy się rok szkolny. Czwartek… Boże Ciało i… długi weekend czerwcowy i wakacje! Warto już dziś zaplanować początek wakacji bo na wareckim rynku będzie sporo atrakcji dla każdego – dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów!

Kino Plenerowe „na Skrzynce” – piątek, 21 czerwca (godz. 21:30-23:00)
Jeśli masz ochotę na dużo humoru i luzu w ciepłe, piątkowe popołudnie, to czeka na Ciebie Kino Plenerowe na wareckim rynku. Na dobry początek komedia „Wielkie wesele” (Nienawidzący się wzajemnie rozwiedzeni Don i Ellie muszą udawać na ślubie swojego adoptowanego syna, że wciąż są małżeństwem). Wśród licznych gwiazd występujących w tej komedii: Robert De Niro, Diane Keaton, Amanda Seyfied, Susan Sarandon, Robin Williams czy Katherine Heigl. Wstęp wolny! Zapraszamy! Kino Plenerowe „na Skrzynce” zaplanowane jest również w miesiącach lipcu i sierpniu.

I Powiatowy Jarmark Rękodzieła – sobota, 22 czerwca (godz. 9:00-13:00)
Na kiermaszu będzie można zapoznać się z lokalną ofertą i kupić ręcznie wykonane cacka takie jak: biżuteria, dekoracje, torby, przedmioty użytkowe, obrazy, zabawki i wiele innych wyrobów wykonanych przez twórców z powiatu grójeckiego. Informacja dla Wystawców, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.stowarzyszeniewarka.pl/powiatowy-kiermasz-rekodzielniczy/

Tańce na dechach na ludową nutę – sobota, 22 czerwca (18:00-22:00)
Jeśli lubisz oberki, polki i walczyki, to jest to impreza dla Ciebie. Zapraszamy na Potańcówkę z tradycyjną muzyką na żywo Kapeli Krzysztofa Staręgi. Każdy może przyjść i potańczyć! Wstęp wolny! Zapraszamy!

Magiczny Jarmark Śniadaniowy z dziecięcym uśmiechem – niedziela, 23 czerwca (10:00-14:00)
To już szósty Jarmark Śniadaniowy na wareckim rynku. Tym razem skierowany szczególnie do dzieci. Dla nich specjalnie przybędzie do Warki magik, który nie tylko pokaże czarodziejskie sztuczki ale i będzie uczył iluzji. Nie zabraknie też dmuchańców, waty cukrowej, gofrów i innych smakołyków dla dzieci. Wśród atrakcji także warsztaty scrapbookingowe, podczas których dzieci stworzą motyle i wiatraczki. Przy Skrzynce Kontaktowej stanie gra Dwa Jabłka, która tego dnia będzie miała swoją premierę i zostanie na rynku do końca lata.
Program pokazu iluzjonistycznego:
10.00 - 10.30 - pierwsza część pokazu
11.00 - 11.30 - druga część pokazu
12.00 - 12.30 - warsztaty iluzji dla najmłodszych
12.30 - 13.00 - luźne sztuczki dla widzów
To będzie Aktywny Weekend na wareckim rynku w dniach 21-23 czerwca! Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wydarzenia są elementem projektu Stowarzyszenia W.A.R.K.A. pt. „Wolny Rynek - mieszkańców miejsce przyjazne” dofinansowanego ze środków Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. Działania w ramach „Aktywnego Weekendu” wspiera Samorząd Warki, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” oraz Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja