Warka świętuje Niepodległość!

Warka świętuje Niepodległość!

11 listopada to bez wątpienia jedno z najważniejszych świąt państwowych. Jak co roku burmistrz Warki zaprasza na obchody Narodowego Święta Niepodległości. Będzie uroczyście, radośnie i kulturalnie.

10 listopada o godz. 18:00 w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbędzie się specjalny koncert solistów muzycznych scen warszawskich: Anny Marii Nadwodnej (sopran) i Krzysztofa Ciupińskiego-Świątka (tenor), którym towarzyszyć będzie Miejska Orkiestra Moderato. Usłyszymy zarówno pieśni patriotyczne tj. „Przybyli ułani”, „Marsz I Brygady”, „Pierwsza Kadrowa”, „Serce w plecaku” jak i rozrywkowe, m.in. „My Way”, „New York New York”, „Blue Moon”, „Sway”, „Quando Quando”. Anna Maria Nadwodna jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Współpracowała z operą Nova w Bydgoszczy, Filharmonią Narodową w Warszawie, Teatrem Muzycznym „Operetka” w Warszawie. Krzysztof Ciupiński-Świątek to absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Współpracuje m.in. z Operetką Warszawską im. Jana Kiepury, Filharmonią Narodową czy Reprezentacyjnym Zespołem Artystycznym Wojska Polskiego. Koncert poprowadzą: Katarzyna Soja i Tomasz Białoszewski.
11 listopada o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich do kościoła pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce na uroczystą Mszę Św. w intencji Ojczyzny.
Spotkajmy się w Warce i wspólnie świętujmy rocznicę odzyskania wolności!

Powrót na górę

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 22 000 egz. ( 44 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty poprzedzające wydanie gazety

Lokalizacja