sobota, 28 listopad 2020
Podziękowanie dla Stowarzyszenia  Obywatelskiego Świadoma Przyszłość w Wilkowie

W sąsiedztwie budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Mariana Panka w Wilkowie, w cieniu pięknych brzóz, stoją od sierpnia tego roku urządzenia siłowni zewnętrznej.

To efekt współpracy szkoły z gminą Błędów i Stowarzyszeniem Obywatelskim Świadoma Przyszłość w Wilkowie (w likwidacji). Powstało atrakcyjne  miejsce dla osób chcących poprawić sprawność fizyczną. Siłownia jest „pożegnalnym” podarunkiem od Stowarzyszenia, które kończy działalność po zrealizowaniu swojego głównego zadania, prowadzenia niepublicznego gimnazjum.
W imieniu PSP w Wilkowie dziękuję Stowarzyszeniu Obywatelskiemu Świadoma Przyszłość w Wilkowie za dofinansowanie siłowni i przekazanie naszej szkole majątku po wygaszonym gimnazjum oraz funduszy gimnazjalnej Rady Rodziców.
Efekty pracy rodziców, członków i władz stowarzyszenia, widoczne są na każdym kroku. Cieszymy się pozyskanymi meblami, zestawem składanych krzeseł, gablotami gazetek ściennych, tablicą multimedialną, sprzętem komputerowym czy  stołem tenisowym pod chmurką. Przechowamy w szkole sztandar gimnazjum, kronikę, puchary i dyplomy zdobyte przez gimnazjalistów (absolwentów wilkowskiej podstawówki).
Z należytą dbałością będziemy korzystać z przekazanego wyposażenia.  Stowarzyszenie Obywatelskie Świadoma Przyszłość w Wilkowie zostawia wyraźny ślad materialny i pozostaje we wdzięcznej pamięci szkolnej społeczności.
Zofia Michalak
dyrektor Publicznej Szkoły
Podstawowej im. ks. Mariana
Panka w Wilkowie

Podziękowanie dla Stowarzyszenia Obywatelskiego Świadoma Przyszłość w Wilkowie
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów