piątek, 04 grudzień 2020
Promowane

Black Friday dotarł do Polski zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Czarny Piątek to dzień, w którym szczególnie opłaca się robić zakupy: sklepy organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku. Niektóre z nich wydłużają okres promocyjny do całego weekendu, by każdy mógł znaleźć dogodną chwilę na atrakcyjne cenowo zakupy. DWM również nie odmówi swoim klientom tej przyjemności:

Promowane

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych? Sytuacja związana z epidemią koronawirusa nieustannie się zmienia, a odgórne zalecenia ulegają ciągłym modyfikacjom.

Promowane

SZTOS Barber Shop z Grójca z prestiżową nagrodą, którą mogą poszczycić się tylko jedynie najlepsze salony fryzjerskie.

Promowane

Tym razem, prócz fachowej porady, zapraszamy na wyprzedaż organizowaną w naszych sklepach. Szeroki wybór wzorów i kolorów oraz rozmiarów w obniżonych cenach nawet do - 50%! Dodatki do domu dają nam nieskończenie wiele możliwości w wystroju wnętrz. Tapety, dywany i poduszki - każdy z tych dodatków może mieć inny wzór, pozornie niepasujący do pozostałych. A jednak takie dodatki do domu  stworzą oryginalną i wyjątkową kompozycję, która odmieni wystrój wnętrza naszego mieszkania. Dywan, choć tylko leży u naszych stóp, może być najważniejszym akcentem wnętrza.

Promowane

Zmysł słuchu często uważa się za rzecz oczywistą, zaś jego stopniowe pogarszanie się może wpłynąć na zdolność do aktywnego życia.