piątek, 22 wrzesień 2023
Promowane

Na początek warto zaznaczyć, że trycholog nie wyczaruje więcej włosów niż tyle, ile było ich przed danym zachorowaniem. Jeśli oczekujecie po wizycie, że nagle będziecie mieć „bujny fryz” lub włosy zrobią się grube i będzie ich dużo więcej, to niestety nigdy tak nie będzie.

Promowane

Diagnostyka trychologiczna, to dość obszerny temat, na który składa się wiele czynników. To ocena kliniczna stanu włosów z określeniem schorzenia i z kategoryzowania go według odpowiedniej skali oraz metod diagnostycznych.

Promowane

Marka Carpet Decor to starannie zaprojektowane dywany, łączące wyszukane wzornictwo z najwyższą jakością wykonania. Znajdziemy tutaj ekskluzywną kolekcję dywanów ręcznie tkanych oraz kolekcje wykonane w technologii łatwego czyszczenia, dedykowane również dla posiadaczy tarasów i balkonów. Współpraca marki z projektantem Maciejem Zieniem zaowocowała limitowaną, wyjątkową linią dywanów inspirowaną naturalnym kamieniem.

Promowane

Na tę chwilę nie ma żadnych regulacji prawnych dotyczących specjalizacji trychologa, więc wszystko zależy od umiejętności i wiedzy jaką dana osoba posiada. Jeśli traficie do specjalisty, dla którego wybrana branża jest pasją, to prawdopodobnie dobrze wybraliście.

Promowane

Trychologia, to dziedzina nauki zajmująca się anatomią, fizjologią, patologią włosów i skóry głowy. Pierwsze stowarzyszenie trychologiczne w Polsce powstało w 2014 r.