wtorek, 29 listopad 2022
Promowane

16 lipca po trzech tygodniach pobytu we włoskim Rimini do Polski wróciła 27- osobowa grupa uczniów Technikum im. Stanisława Konarskiego w Nowym Mieście nad Pilicą Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach. W stażu realizowanym w ramach projektu Erasmus + udział wzięli uczniowie kształcący się w zawodzie technik mechanik, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk.

Promowane

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Przekonaj się o tym, odwiedzając nowo otwarte biuro podróży w Grójcu, które zorganizuje dla Ciebie idealny wypoczynek!

Promowane

Wraz z przyjściem wiosny, do szafy chowamy zimowe kurtki, wyciągamy z piwnicy zakurzony rower. Mamy większą chęć do życia, jak i większą motywacje do zmian. Wtedy wiele osób czuje nowe pokłady energii i często z nadejściem wiosny przychodzi myśl, aby schudnąć.  Poczuć się lepiej we własnym ciele, zmieścić w tą piękną letnią sukienkę, która pokazałaby zgrane nogi lub założyć piękne bikini w czasie letniego urlopu.
Przychodzą myśli jak to zrobić… Często szukamy drogi na skróty – modne diety rujnujące zdrowie, oczyszczające detoksy, niskokaloryczne diety przy których nie mamy siły nawet funkcjonować. Aby nie błądzić, nie pogubić się w gąszczu nie zawsze prawdziwych informacji warto zrobić to racjonalnie i skorzystać z wizyty u dietetyka specjalisty.

Promowane

Nowa atrakcja w Czersku. Kukurydziany Labirynt Królowej Bony otworzył swoje tajemne ścieżki przy ul Sadowej.

Promowane

Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych  okazali się zawodnicy Dojo Grójec IKA POLAND, którzy odważyli się na tak daleką wyprawę.