Odkryj z nami tajemnicę słuchu

Zmysł słuchu często uważa się za rzecz oczywistą, zaś jego stopniowe pogarszanie się może wpłynąć na zdolność do aktywnego życia.

Polska znajduje się na pierwszym miejscu na liście krajów niedosłyszących w Europie, ale tylko co 5 potrzebujący nosi aparat słuchowy i to tylko jeden. Słyszenie i rozumienie to podstawa nawiązywania kontaktów z otaczającym nas światem. Dzięki nim możemy komunikować się i współpracować z innymi ludźmi, a także zdobywać informacje i czerpać radość z życia. Wychodząc na przeciw potrzebom Polaków, firma Aparaty Słuchowe Grójec oferuje kompleksową pomoc we właściwym doborze aparatów oraz ich konserwacji. Diagnostyka przeprowadzona jest przez wyspecjalizowany i dyplomowany personel protetyków słuchu, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Gwarantuje to wysoki komfort słyszenia oraz radość i satysfakcje z udanych zakupów.
– Współczesne aparaty słuchowe nie tylko „pogłaśniają” dźwięki otoczenia, ale potrafią też w inny sposób wzmacniać różne dźwięki. – mówi właściciel firmy Aparaty Słuchowe Grójec.
Dzięki zaawansowanym układom cyfrowym są one w stanie wyodrębnić z dźwięków otoczenia mowę, wzmocnić ją a zredukować szum/hałas otoczenia, co w znaczącym stopniu poprawia rozumienie mowy i komfort słuchania.
– W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres cyfrowych aparatów słuchowych dopasowanych do możliwości oraz potrzeb. – dodaje właściciel firmy Aparaty Słuchowe Grójec.
W klinice Aparaty Słuchowe Grójec prowadzone są badania audiometryczne oraz tympanometryczne w celu oceny reakcji organizmu na stymulację dźwiękową. Badania wykonywane są bez skierowania.
Jakub Karłowicz sugeruje także, że zawsze najważniejszy jest czas. Jeżeli aparaty słuchowe zostaną założone zbyt późno, gdy niedosłuch jest już głęboki, a mózg odzwyczaił się od słyszenia, przetwarzania i rozpoznawania mowy, to nawet aparaty najwyższej klasy będą miały ograniczone zastosowanie.
Klinika Aparaty Słuchowe w ramach zawartej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizuje wnioski na refundacje zakupu nowych aparatów słuchowych. Istnieje również możliwość zakupu aparatów słuchowych na raty 0%.
Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży

Aparaty Słuchowe Grójec
ul. Juliana Tuwima 19
(wjazd od ul. Granicznej)
tel.666 127 643
www.aparatysluchowegrojec.pl

© 2020 Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.