piątek, 08 grudzień 2023
Wybierzemy dla Ciebie idealne wakacje

Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Przekonaj się o tym, odwiedzając nowo otwarte biuro podróży w Grójcu, które zorganizuje dla Ciebie idealny wypoczynek!

Wszyscy spragnieni zagranicznych wakacji mogą skorzystać z usług nowo otwartego w Grójcu przy Alei Niepodległości 3 (Hotel Centrum) Biura Podróży Fostertravel.
– W naszej ofercie znajduje się ponad 100 000 codziennie aktualizowanych ofert first minute, last minute, wycieczek objazdowych oraz ofert na wakacje. – mówi Monika Wojdak, która związana jest z branżą turystyczną już 15 lat.
Biuro organizuje wyjazdy do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egiptu, Tunezji oraz takich krajów egzotycznych jak: Dominikana, Kuba, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.
W Fostertravel możemy również zakupić pakiet ubezpieczenia turystycznego, bilety lotnicze, zarezerwować hotel, wynająć samochód oraz zamówić bon turystyczny.
Właścicielką Biura Podróży jest Monika Wojdak, która przez lata odwiedziła mnóstwo krajów i miejsc. – Praca w turystyce jest moją pasją ! – podkreśla. – Z zaangażowaniem i uśmiechem pomagam klientom wybrać ich idealne wakacje. Zawsze analizuję potrzeby klientów, a ich zadowolenie  jest dla mnie najważniejsze.  Zapewniam wszystkim opiekę przed, w trakcie oraz po powrocie z wakacji!  
W Fostertravel możemy wybrać wymarzone przyszłoroczne wakacje. W sprzedaży jest już bowiem szeroka oferta Lato 2023. W biurze możemy zapoznać się z ofertami operatorów:  Rainbow Tours, Coral Travel, Grecos Holiday, Sun Fun, Exim Tours oraz wiele innych ...


GRÓJEC,
AL. NIEPODLEGŁOŚCI 3
Tel. 661 733 717

Wybierzemy dla Ciebie idealne wakacje
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów