BLACK WEEKEND W DWM

Black Friday dotarł do Polski zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Czarny Piątek to dzień, w którym szczególnie opłaca się robić zakupy: sklepy organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku. Niektóre z nich wydłużają okres promocyjny do całego weekendu, by każdy mógł znaleźć dogodną chwilę na atrakcyjne cenowo zakupy. DWM również nie odmówi swoim klientom tej przyjemności:

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA BLACK WEEKEND DO DWM W TERMINIE 27-28
LISTOPADA 2020!

Miłośnicy wyprzedaży i promocji wszelkiego typu muszą wiedzieć, że rabaty obejmować będą cały nasz asortyment!

DYWANY z przędzy wełnianej i syntetycznej; z krótkim i długim runem; do prania w pralce; antypoślizgowe; jednobarwne i wielokolorowe; gładkie i wzorzyste; prostokątne, kwadratowe i okrągłe, a nawet w wybranym przez Ciebie kształcie; od rozmiaru 40 cm x 60 cm do rozmiaru wybranego przez Ciebie.

CHODNIKI z przędzy wełnianej i syntetycznej; z krótkim i długim runem; sznurkowe; antypoślizgowe; jednobarwne i wielokolorowe; gładkie i wzorzyste; o szerokości do 57 cm do 2 m.

WYKŁADZINY DYWANOWE syntetyczne, wełniane, sizalowe i kokosowe; z krótkim i długim włosiem; jednobarwne i wielokolorowe; gładkie i wzorzyste; biurowe i domowe; igłowane, welurowe, scroll, cut&loop, boucle, saxon, shaggy; na filcu, jucie i gąbce; o szerokości od 1 m do 5 m.

WYKŁADZINY PCV obiektowe i domowe; homo- i heterogeniczne; budżetowe i wysokiej klasy; na filcu i spienionym pcv; o wzorze imitującym pałacowy parkiet, deskę, jodłę, beton, blachę, mozaikę, kamień i marmur; o szerokości od 1 m do 5 m.

PANELE hdf i lvt; na podłogę i na ścianę; wodoodporne; zapinane i klejone; o wzorze imitującym drewno, kamień i płytki.
 
LISTWY przypodłogowe - plastikowe, mdf i styrodurowe; białe, drewnopodobne i do malowania; progowe - aluminiowe i drewnopodobne o długości od 90 cm do 360cm.

ROLETY gotowe i na wymiar; mini i w kasecie; ścienne i dachowe; klasyczne i dzień-noc; plisy, żaluzje drewniane i aluminiowe; rolety rzymskie pojedyncze i duo; firany i zasłony; moskitiery okienne i drzwiowe.

KARNISZE drewniane, metalowe i pcv; klasyczne i nowoczesne; pojedyncze i podwójne; montowane do ściany, sufitu i w wykuszach; szyny pcv i aluminiowe gotowe i na wymiar; jedno-, dwu- i trzytorowe; listwy do zabudowy karniszy i szyn; mini karnisze i zazdrostki.

TAPETY papierowe, na flizelinie, winylowe, welurowe i z włókna szklanego; gładkie i strukturalne; w liście, kwiaty, pasy, ornamenty, cegły, deski, wzory geometryczne i dziecięce; jednobarwne i kolorowe; błyszczące i matowe; tkaniny ścienne; fototapety gotowe i na wymiar; sztukateria; bordy.

WYCIERACZKI domowe i obiektowe; syntetyczne i z naturalnego włókna; gumowe i aluminiowe; gotowe i na wymiar; do środka pomieszczenia i na zewnątrz.
 
CHEMIA do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg, kuchni, łazienki, marmuru, elewacji, kostki brukowej itp.

BLACK WEEKEND z DWM to jedyna taka okazja, aby zyskać rabat nawet do 50%!

Widzimy się w jednym z naszych sklepów stacjonarnych 27 i 28 listopada:
•Warka, Senatorska 25,
tel. 510 393 313
•Góra Kalwaria, Mariańska 2/1, tel. 789 154 516
•Nowe Miasto nad Pilicą,
Warszawska 71, tel. 503 590 798

Pomiar możesz zamówić kontaktując się z nami również poprzez portale społecznościowe:
www.facebook.pl/dwm24
www.instagram.com/dwm24.pl


 

© 2020 Jabłonka - Gazeta informacyjno-reklamowa. Aktualizacja strony: Paulina Omen-Klepacz. Aktualizacja techniczna: Dariusz Nowakowski. Strona stworzona dzięki Joomla.