Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

W tym roku Turniej Siatkarski o Puchar Wójta Gminy Błędów przyciągnął rekordową liczbę uczestników. Blisko 100 zawodników rywalizowało w 4 kategoriach wiekowych.

Tegoroczną nowością było podejście do pierwszej kategorii wiekowej, w której dzieci z klas 1-4 rywalizowały ze sobą, ale bez presji miejsc. W tych rozgrywkach liczyła się najbardziej dobra zabawa, a nagrody od Pana Wójta Gminy Błędów Mirosława Jakubczaka otrzymał każdy uczestnik. Dodatkowo wyłonieni zostali jedynie: najlepsza zawodniczka, którą była Patrycja Sobczyk oraz najlepszy zawodnik - Bartosz Wojtczak.
Kolejne kategorie wiekowe toczyły rywalizację o zwycięstwo. W kategorii wiekowej dwójek (klasy 5-6) wygrała para Mateusz Gniadzik i Szymon Jasiński (najlepszy zawodnik), drugie miejsce zajęli Antoni Borkowski i Karol Paczkowski, natomiast trzecie miejsce przypadło Laurze Kopeć i Ewelinie Bałut (najlepsza zawodniczka).
W trzeciej kategorii wiekowej klas 7-8 (trójki) wygrała drużyna JRFS Wilków (Najlepszy zawodnik -Rafał Cyranowicz) , drugie miejsce zajął Funklub im. G Florydy Lipie, a trzecia lokata przypadła Drużynie im. N.Gierczaka Lipie. Najlepszą zawodniczką została Maja Nowak z drużyny Święta Trójca Wilków.
W kategorii Open rywalizację wygrała drużyna Nieznani Sprawcy Błędów (Najlepszy zawodnik - Konrad Szymański), drugie miejsce FC Po Nalewce Błędów, a trzecie miejsce (Amarena Błędów). Najlepszą zawodniczką została Magdalena Gnatowska z drużyny Atomówki Wilhelmów.