czwartek, 30 marzec 2023
Grójec

W poniedziałek 13 marca Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda podpisał umowę na rozbudowę i przebudowę Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli z wykonawcą: Przedsiębiorstwem Produkcyjno-Usługowo-Handlowym „WOMAX” Marek Wosztyl. Prace budowlane ruszają jeszcze w tym miesiącu.

Grójec

Ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Scania P380 pozyskany z zasobów Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, który dotychczas służył strażakom z KP PSP w Grójcu, trafił w czwartek 16 marca 2023 do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie.

Grójec

28 stycznia w Kośminie oraz 4 lutego br. w Mirowicach odbyły się walne zebrania sprawozdawcze, kolejno: w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kośminie, a także w Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG w Mirowicach.

Grójec

W miniony piątek 10 marca w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec odbyło się spotkanie z Sołtysami z okazji Dnia Sołtysa. Ich działalność zasługuje na szczególne uznanie, ponieważ to oni są jak najbliżej ludzi oraz nurtujących ich problemów.

Grójec

Z ostatnimi dniami roku zakończono budowę ulicy Wiatracznej w Grójcu wraz z niezbędną infrastrukturą (siecią wodociągową, kanalizacją sanitarną oraz deszczową).