piątek, 04 grudzień 2020
Grójec

W sobotę 28 listopada w Zalesiu k. Grójca doszło do pożaru domu jednorodzinnego. W wyniku tej tragedii czteroosobowa rodzina straciła cały dobytek.

Pomimo błyskawicznej interwencji jednostek straży pożarnej, ogień strawił wszystko, co znajdowało się w domu. W akcje włączyły się jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Grójca i Zalesia.

Dla ofiar pożaru została zorganizowana zbiórka. Akcje wspierają również wolontariusze Szlachetnej Paczki. Wystarczy kliknąć w link, aby przenieść się na stronę i pomóc: www.zrzutka.pl/ Pomoc dla rodziny, która straciła dom w wyniku pożaru (Zalesie, gmina Grójec)

Grójec

Wydział Edukacji, Promocji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy i Miasta Grójec przygotowuje szkolenie dotyczące pozyskiwania funduszy zewnętrznych dla organizacji pozarządowych. „Środki na działalność klubów sportowych”

Grójec

Burmistrz Gminy i Miasta Grójec ogłosił pierwszy przetarg nieograniczony na sprzedaż gruntów w Słomczynie. Do nabycia jest osiem działek.

Grójec

W piątek 20 listopada w Urzędzie Gminy i Miasta w Grójcu były prowadzone prace porządkowe w pomieszczeniach piwnicznych. Pomieszczenia porządkowano  z zalegającej od lat  starej, niepotrzebnej  makulatury, tj.  publikacji papierowych dzienników ustaw zgromadzonych od lat 60-tych, a także z niepotrzebnych,  zniszczonych materiałów biurowych. Wszystkie rzeczy wynoszone z budynku do kontenera były sprawdzane przez odpowiedzialnych za te czynności służbowe urzędników.