czwartek, 30 marzec 2023
Warka

8 marca w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji odbył się niezwykły koncert z okazji „Dnia Kobiet”. Swoje największe hity zaprezentował zespół „Poparzeni Kawą Trzy”.

Warka

29 stycznia 2023 r. w Warce odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Styczniowy, zimny dzień zamienił się w kolorowy ciepły karnawał nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tym razem graliśmy pod hasłem „żyj zdrowo w zdrowym świecie”, a fundusze zebrane podczas Finału zostaną przeznaczone na zakup sprzętu, który pomoże w szybszym wykryciu zakażenia sepsą, a co za tym idzie większą możliwość uratowania życia i zdrowia.

Warka

Zastanówmy się - co bardziej lubimy - przygotowania do świąt czy same święta? W przygotowaniach dzieje się coś magicznego, jakaś niezwykła siła, która wywołuje uśmiech na naszych twarzach mimo pędu, mnóstwa niezałatwionych spraw i działania niemalże zawsze na ostatnią chwilę.

Warka

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce wspólnie z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Archiwum Instytutu Pamięci Narodowej zorganizowało warsztaty metodyczne dla nauczycieli.

Warka

We wtorek, 20 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji odbyło się specjalne wydarzenie - Świąteczny Koncert Charytatywny. Wydarzenie z jednej strony było pięknym przedświątecznym kolędowaniem, z drugiej zaś okazją do przeprowadzenia akcji charytatywnej na rzecz stworzenia mobilnego szpitala dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Dodatkowo spotkanie było zwieńczeniem kompleksowego remontu Centrum Sportu i Rekreacji w Warce.