piątek, 04 grudzień 2020
Warka

11 listopada to wyjątkowy dzień dla każdego Polaka. Nawet w tym trudnym dla wszystkich czasie należy pielęgnować pamięć o historycznych bohaterach oraz ważnych wydarzeniach.

Warka

1 września Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Pułaskiego w Warce świętowała podwójnie. Rano odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego, zaś po południu oficjalnie otwarta została nowo wybudowana sala konferencyjna, która służyć ma jako pomieszczenie do spotkań całej kadry nauczycielskiej oraz przyjmowania gości odwiedzających placówkę.

Warka

Szlachetna Paczka w Warce nadal poszukuje wolontariuszy. Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym, jesteś otwarty i empatyczny, potrafisz słuchać i rozmawiać, nie wahaj się, tylko wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.superw.pl, wybierając rejon w Warce. To ostatni moment, żeby dołączyć do naszej drużyny i zrobić z nami wiele dobrego!

Warka

Samorząd Warki w ramach programu „Zdalna Szkoła” pozyskał dofinansowanie w kwocie 171 500 zł, za które zakupił  47 komputerów do szkół podstawowych w gminie Warka.

Warka

5 września 2020 roku odbyła się kolejna edycja akcji Narodowe Czytanie, nad którą patronat sprawuje Prezydent RP. W tym roku jako lekturę Narodowego Czytania wybrano „Balladynę” Juliusza Słowackiego.