piątek, 22 wrzesień 2023

Skontaktuj się z naszym biurem, doradzimy jaką formę promocji wybrać.
Martyna Binkiewicz - Dział reklamy
Kontakt - tel/fax 48 664 57 90
kom. 501 561 263
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Dlaczego "Jabłonka"?

- Reklama w gazecie jest wiarygodna - Zaufanie, jakim darzą czytelnicy tytuł i jego wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.

- Reklama w prasie żyje dłużej - liczba kontaktów z wydaniem, w którym pojawia się emisja reklamy może być wielokrotna. Czytelnicy powracając do naszych stałych publikacji (przepis kulinarny, porada prawna, krzyżówka ) widzą reklamę częściej.

- Prasa dociera precyzyjnie - idealnie zwłaszcza w przypadku tych produktów, które nie są adresowane do masowego odbiorcy. Gazeta kolportowana jest w wielu punktach na terenie powiatu grójeckiego, również na naszych firmowych stojakach.

- Reklama prasowa - najbliżej produktu - gdyż oprócz informacji o produkcie przekazuje informacje handlowe, np. o cenie, sieci sprzedaży, dystrybutorach.

- Reklama prasowa sąsiaduje z autorskimi artykułami z życia powiatu grójeckiego, które interesują mieszkańców tego terenu.

- Prasa jest efektywna - w kampanii reklamowej może być użyta jako medium wiodące, kiedy przekaz reklamowy jest złożony i wymaga wiarygodnego źródła.

- Prasa to medium kreatywne - oferta dla reklamodawców jest bardzo szeroka. Poza ogromną liczbą formatów na stronach dwutygodnikach, istnieją również inne formy jak artykuł sponsorowany czy insert ulotek.

Poniżej przykładowe moduły:


Do pobrania:

1. Siatka modułowa

2. Cennik reklam

3. Opis form reklamy

4. Harmonogram wydań 2023 r.

Regulamin:

1. Strona 1

2. Strona 2

3. Strona 3

4. Strona 4

Jak zamówić reklamę
Średnia ocena 4, najwyższa ocena 5 z 1 głos/ów