czwartek, 30 marzec 2023
Chynów

Zakończono realizację zadania pn. „Wykonanie chodnika przy ulicy Ogrodowej w Sułkowicach na odcinku 402 mb.  Inwestycja realizowana była przez gminę Chynów w ramach pomocy rzeczowej dla powiatu grójeckiego, całkowity koszt zadania wyniósł 105 000 zł.

Chynów

9 marca o godzinie 9.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Chynowie odbył się konkurs historyczny pod hasłem „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.
W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych naszej gminy. Uczestnicy wykazywali się wiedzą na temat historii naszej gminy.

Chynów

Po raz kolejny dzieci oraz młodzież z naszej gminy będą mogły sprawdzić swoją wiedzę historyczną na temat naszego wspaniałego regionu.

Chynów

W ubiegłym tygodniu w uroczysty sposób oddano do użytku gabinety rehabilitacji utworzony w Ośrodku Zdrowia Filii w Drwalewie.

Chynów

W piątek 10 lutego w budynku Gminnego Domu Kultury w Chynowie odbyły się Eliminacje Gminne XLV edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod patronatem Wójta gminy Chynów. Wzięły w nich udział dzieci z pięciu szkół z terenu gminy Chynów.