piątek, 04 grudzień 2020
Chynów

Zakończono inwestycje realizowane w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020.

Chynów

Gmina Chynów podpisała umowę z Urzędem Marszałkowskim na dofinansowanie zadania pn. „Zakup i montaż stacji meteorologicznej przeznaczonej do Systemu Monitoringu Suszy”.

Chynów

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1792 r. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela. 16 października 2020 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie.

Chynów

9 października w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chynowie  został oficjalnie przekazany strażakom sprzęt zakupiony z programu „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom poprzez aktywowanie i doposażenie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Chynów”.

Chynów

Ćwiczenia rozpoczęły się w piątek, 18 września o godzinie 10.00 w siedzibie Fabryki Farb i Lakierów Malchem w Sułkowicach.