czwartek, 30 marzec 2023
Tarczyn

Medal im. Bolesława Chomicza, jedno z najwyższych odznaczeń w strukturach Ochotniczej Straży Pożarnej, dla druha prezesa Ryszarda Szczepańskiego z OSP Tarczyn.

Tarczyn

14 października w Dniu Edukacji Narodowej w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie najzdolniejsi uczniowie szkół podstawowych i średnich z terenu Gminy Tarczyn otrzymali Stypendia Burmistrza Tarczyna.4Wszystkich przybyłych gości przywitali Burmistrz Tarczyna Barbara Galicz i Mirosław Faliszewski Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarczynie.

Tarczyn

Tegoroczne Dni Tarczyna były wyjątkowe nie tylko ze względu na moc atrakcji, lecz także ze względu na aurę, która zachowywała się w taki sposób, jakby umówiła się z artystami. To wszystko zaowocowało wspaniałą zabawą, trwającą aż do późnego wieczora.

Tarczyn

„Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć, jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki.”
Albert Einstein

Tarczyn

Bardzo ważny ośrodek z punktu widzenia zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży został w środę, 6 lipca otwarty w Tarczynie. Jest to oddział dzienny, który będzie służył młodym pacjentom.