czwartek, 30 marzec 2023
Pniewy

20 marca 2023 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu nastąpiło wręczenie promes na zakup nowych samochodów bojowych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z regionu radomskiego.

Pniewy

W sobotę, 18 marca 2023 r., w Klubie Senior + w Michrowie odbył się koncert Pani Grażyny Mądroch i Pana Jana Zakrzewskiego przy akompaniamencie Pana Witolda Wołoszyńskiego. Koncert odbył się z okazji obchodzonego 8 marca Dnia Kobiet.

Pniewy

Gmina Pniewy otrzyma blisko 2 mln zł dofinansowania na drogę gminną w Cychrach i Wiatrowcu. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki w dniu 6 lutego 2023 roku zatwierdził listy zadań powiatowych i gminnych objętych dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2023 roku.

Pniewy

W nocy z 28 lutego na 1 marca o godzinie 00.00 wystartował już IV Bieg Wyklętych, Pniewy 2023. To już kolejny raz mieszkańcy Gminy Pniewy ale również goście z gmin i powiatów ościennych, a nawet z Łodzi czy z Warszawy uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych pokonując w nocy trasę biegu.

Pniewy

29 grudnia 2022 r. Rada Gminy Pniewy jednogłośnie i bez poprawek uchwaliła zaproponowany przez Wójta Gminy Pniewy Ireneusza Szymczaka projekt budżetu na 2023 r. Projekt bardzo ambitny i rozwojowy dla naszego samorządu.