czwartek, 30 marzec 2023
Goszczyn

Szanowni Państwo, od kilkunastu dni w naszej gminie możemy zauważyć zmiany. Szczególnie te, które nastąpiły w organizacji ruchu drogowego.

Goszczyn

Społeczność Sielca obchodziła w ubiegłą niedzielę Światowy Dzień Środowiska i 200-lecie urodzin Ignacego Łukasiewicz. Uroczystość Publicznej Szkoły Podstawowej w Sielcu przeszła do historii, historii pełnej opowieści o gminie Goszczyn oraz powiecie grójeckim.

Goszczyn

Pierwsze przydomowe oczyszczalnie ścieków w gminie.

Goszczyn

Program społeczny „Koloratorium” nie zwalnia tempa. W ramach akcji rywalizują nie tylko szkoły podstawowe z całej Polski, które grają o nowoczesne pracownie biologiczno-chemiczne oraz inne atrakcyjne nagrody, lecz również młodzi odkrywcy. Poznaliśmy zwycięzców konkursu indywidualnego – autorzy 10 najlepszych prac plastycznych i literackich zdobyli hulajnogi elektryczne. Wśród nich jest Szymon Pucek ze Szkoły Podstawowej w Goszczynie, w powiecie grójeckim, który został nagrodzony w konkursie plastycznym.

Goszczyn

Aż 158 szkół podstawowych z całej Polski dołączyło do najnowszej edycji programu społecznego „Koloratorium”. Za nami już pierwszy etap akcji – znamy 30 placówek, które wykonując kolejne konkursowe zadania i zdobywając punkty w rankingu, przeszły do finałowego etapu. Wśród nich jest Publiczna Szkoła Podstawowa w Goszczynie w powiecie grójeckim. Do zdobycia są nowoczesne pracownie biologiczno-chemiczne i inne atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 250 000 zł.