czwartek, 30 marzec 2023
Wiadomości

Dzięki reakcji innego uczestnika ruchu drogowego, policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Świadek widząc stan w jakim prowadził auto jechał za nim, a po zabraniu kluczyków wezwał funkcjonariuszy. Badanie alkomatem pokazało, że miał on około 2 promili alkoholu w organizmie.

Wiadomości

Policjanci z Warki zatrzymali 38-latka, który podpalił samochód ciężarowy. Dodatkowo mężczyzna usłyszał również zarzut gróźb karalnych. Decyzją sądu został aresztowany na najbliższe 3 miesiące.

Wiadomości

Zarzut niedopełnienia opieki i narażenia małoletniego syna na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszała 27-latka. Pijana kobieta zajmowała się 18-sto miesięcznym synem. Niebezpieczeństwo grożące dziecku ujawniła dzielnicowa wspólnie z kuratorką podczas wizyty w ramach procedury tzw. Niebieskiej Karty.

Wiadomości

O znalezisku mieszkańca gminy Chynów informuje radio RMF FM. Okaz ma nawet 30 lat, waży 10 kilogramów i jest niebezpieczny dla ludzi. Mężczyzna wezwał na pomoc wolontariuszy z fundacji Epicrates, którzy odłowili gada. To trzeci przypadek znalezienia takiego żółwia w Polsce.

Wiadomości

Pod Błędowem w minioną sobotę znaleziono nieprzytomnego 29-latka w przechowalni owoców pracodawcy. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. Apelujemy o rozwagę - pisze w komunikacie grójecka policja.