wtorek, 10 czerwiec 2025

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Dotrzymujemy słowa: już wkrótce rozpocznie się, zapowiadana przez nas, KOLEJNA INWESTYCJA DROGOWA w Gminie Jasieniec. Tym razem wspólnie z Powiatem Grójeckim, w najbliższym czasie, przeprowadzimy modernizację drogi powiatowej nr 1656W Grójec-Miedzechów, przez miejscowość OLSZANY, na długości ok. 1,2 km.

Wykonawcą robót drogowych zostało wybrane, w postępowaniu przetargowym, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o. o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim. Planowane zakończenie inwestycji to przełom sierpnia i września br.
Łączny koszt inwestycji to 1 237 052,68 zł, z czego połowa środków pochodzi z budżetu gminy. W tej sprawie została podpisana partnerska umowa finansowa pomiędzy Gminą Jasieniec a Powiatem Grójeckim.

Wójt Marta Cytryńska pragnie gorąco podziękować władzom Powiatu Grójeckiego, w tym Zarządowi, Przewodniczącemu Rady Powiatu, Radnej Powiatowej Elżbiecie Czamara oraz Radnym Gminy Jasieniec, którzy głosowali za realizacją tego ważnego zadania.

Dodaj komentarz

Wyślij

Reklama

Popularne

1
(23197) Paulina Omen Klepacz
2
(11997) Paulina Omen Klepacz
5
(7926) Paulina Omen Klepacz
6
(7333) Paulina Omen Klepacz
7
(7294) Paulina Omen Klepacz
10
(6438) Redakcja