piątek, 08 grudzień 2023
Gmina pozyskuje  teren w centrum  Boglewic

Po konsekwentnych staraniach, dzięki świetnej współpracy władz Gminy Jasieniec i Powiatu Grójeckiego, udało nam się zdobyć tytuł prawny do działek nr 318/1 oraz 318/3 zlokalizowanych w centrum miejscowości Boglewice o powierzchni 0,32 ha (na zasadzie darowizny). To już kolejny cel, na osiągnięcie którego społeczność lokalna czekała całymi latami.

Na przestrzeni tego czasu swoje pomysły na przejęcie tych działek zgłaszały różne osoby, które starały się sprostać temu wyzwaniu, lecz tak naprawdę konkrety przyszły w obecnej, owocnej kadencji samorządowej.
Działania Gminy Jasieniec w powyższym zakresie, zwieńczyło notarialne podpisanie odpowiednich dokumentów pomiędzy gminą a reprezentującymi Powiat Starostą Grójeckim Krzysztofem Ambroziakiem oraz Wicestarostą Jolantą Sitarek. Tym samym pozyskaliśmy ww. nieruchomość.
Działki te przeznaczone zostaną na cele społeczno-rekreacyjne, co umożliwi stylowe zagospodarowanie centrum Boglewic, zgodnie z tradycjami i duchem tego miejsca.
Na dofinansowanie całego przedsięwzięcia niezbędne jest odpowiednie wsparcie finansowe, które będziemy starali się pozyskać tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Gmina pozyskuje teren w centrum Boglewic
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów