Nieruchomość rolna w Sadkowie

Sprzedam: nieruchomość  rolną w Sadkowie, gm. Belsk Duży 2,42 ha w połowie stary sad. Dom mieszkalny 80 m, obora 137 m, stodoła 135 m. Prąd , woda miejska. Cena do uzgodnienia. Tel. 516196340

  • Dział: Sprzedam
  • Czytany: 20 razy

Operator linii produkcyjnej

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

    Praca bezpośrednio przy linii produkcyjnej: m.in. wykładanie butli pustych z regałopalet na linię
    Obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:

    Badanie SANEPID
    Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Miejsce pracy – Eden Springs Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjny Częstoniew Kolonia 61 (6 km k. Grojca)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

Kontakt telefoniczny: (48) 665-05-34, 667 668 795
Po więcej szczegółów zapraszamy osobiście

  • Dział: Dam pracę
  • Czytany: 16 razy

Zezwolenia na pracę w rolnictwie

L E G A L E X  Grójec
kompleksowa obsługa w zakresie:
-zezwoleń na pracę w rolnictwie /do 9 m-cy/
-zezwoleń na pracę dla firm /do 3 lat/
-pobyt czasowy/karty pobytu, obywatelstwo
tel. 697 639 036

  • Dział: Inne

Gospodarstwo sadownicze Daszewice

Sprzedam gospodarstwo sadownicze, pow. 1,91 ha, Daszewice gm. Belsk Duży.

Na działce: dom o pow. 160m2, przechowalnia owoców, garaże, studnia głębinowa, nawodnienie sadu.

Media: prąd, gaz ziemny, wodociąg.

Nasadzenia: jabłonie 1,40ha, wiśnia 0,30ha.

Posesja z ogromnym potencjałem tel. 606 458 918.

  • Czytany: 18 razy

Zamienię DUŻY DOM

Zamienię DUŻY DOM  (segment środkowy, ogrodzony z działką )w Jasieńcu na MAŁY DOMEK lub MIESZKANIE (bezczynszowe) w Grójcu albo w Warce,  ewent. W Piasecznie, Tel. 536593184
SPRZEDAM / WYNAJMĘ DOM W BELSKU DUŻYM
200 M² - POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
100 M² - GARAŻ I POMIESZCZENIA GOSPODARCZE
850 M² - DZIAŁKA
40 M² - KRYTY TARAS

TEL. 601 238 401

Kelner

Zatrudnię kelnera, praca zmianowa w restauracji, umowa o pracę Tel. 600 052 583

  • Czytany: 39 razy

Dotacje unijne

Dotacje PROW 2014-2020. Małe Gospodarstwa (60 tys.), Młody Rolnik (nowa kwota 150 tys.), Rozpoczęcie Działalności przez rolników (nowa kwota 250 tys.). Modernizacja Gospodarstw (zakup maszyn, inwestycje budowlane). Wkrótce nabory. Wypełnianie dokumentów, dojazd do rolników. tel. 795-931-529

  • Czytany: 123 razy

Działka w Szczęsnej

Sprzedam działkę 9500 m2 w miejscowości Szczęsna Tel. 661 553 697

  • Czytany: 146 razy

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja