Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Mecz z utalentowanymi zawodnikami ze Spały był pełen dramaturgii i zwrotów akcji, ale to podopieczni Karola Kościńskiego wywalczyli zwycięstwo. Spotkanie ProNutiva SKK Belsk Duży – SMS II Spała zakończyło się wynikiem 3:2 (25:23, 26:24, 16:25, 23:25, 16:14).

W dniu 28 września na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym siatkarze ProNutiva Belsk Duży rozegrali swój debiutancki mecz w II Lidze Mężczyzn. Pierwszy historyczny mecz otwierający sezon belskiej drużyny w rozgrywkach II ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej okazał się szczęśliwy dla kibiców tego zespołu.
Rywalami belskiego zespołu byli uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Spała, którzy uczą się i trenują w Spale pod egidą Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Belski zespół wygrał dwa sety po walce na przewagi. Potem siatkarze ze Spały zwyciężyli zdecydowanie, by w czwartej partii doprowadzić do tie – breaka. W decydującym secie siatkarze z Belska wiedli prym na parkiecie i to oni ostatecznie wygrali całe spotkanie.
- Pierwszy mecz w 2 . Lidze i pierwsze zwycięstwo pełne wielkich emocji, podkreślał w mediach społecznościowych Krzysztof Małachowski, prezes belskiego klubu. Dziękujemy wszystkim wspierającym. Każdy, kto oglądał to spotkanie, zgodzi się, że bardziej emocjonującego debiutu nie mogliśmy sobie wyobrazić.
Zespół ProNutiva SKK Belsk Duży na sobotnim meczu wystąpił w składzie: Sebastian Olszewski, Janek Lizińczyk, Kacper Stawiarz, Piotr Szostek, Jan Sosnowski, Jakub Woźniak, , Jakub Gontarz, Bartłomiej Grzegorzewski, Wojciech Wachowicz i Jakub Sygitowicz. Na swoim parkiecie belskich siatkarzy zobaczymy za dwa tygodnie w starciu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy w imieniu klubu do kibicowania.