czwartek, 30 marzec 2023
Dofinansowania na modernizację dróg  i wydarzenie społeczno-kulturalne

Gmina Jasieniec zdobywa trzy kolejne dotacje. Tym razem, z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego, na modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Wierzchowina oraz Turowice, jak również na współorganizację Pikniku Rodzinnego „Spotkajmy się nad stawami w Jasieńcu”.

Podwójne wsparcie finansowe na ww. rodzaj remontów dróg uzyskujemy po raz pierwszy (z reguły dotacje na modernizacje dróg dojazdowych do gruntów rolnych trafiają do samorządów pojedynczo, oczywiście pod warunkiem uprzedniej pomyślnej weryfikacji złożonych wniosków). Suma dofinansowań przyznanych gminie Jasieniec na ten cel przez Samorząd Województwa Mazowieckiego to 234 tys. zł
Ponadto podpisana została umowa o dofinansowanie przez Samorząd Województwa współorganizacji Pikniku Rodzinnego „Spotkajmy się nad stawami w Jasieńcu”. Kwota wsparcia to 30 tys. zł. Ta informacja cieszy tym bardziej, że nasz Piknik Rodzinny to cykliczne wydarzenie kulturalno-społeczne o bardzo szerokim zasięgu i frekwencji (zeszły rok był pod tym względem rekordowy). Łączy występy znanych artystów z integracją rodzinną i społeczną.

Dofinansowania na modernizację dróg i wydarzenie społeczno-kulturalne
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów