poniedziałek, 26 luty 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Dziś o godzinie 17.30 na antenie TVN wyemitowano szósty odcinek programu "Bitwa o gości". Wśród uczestników był współwłaściciel oraz szef kuchni Karma House, obiektu z podgrójeckich Gościeńczyc.

W programie właściciele pensjonatów, zajazdów hoteli lub kempingów wzajemnie się odwiedzają i spędzają dobę. Po czym płacą za pobyt tyle, ile uważają. Na koniec spotkają się, by poznać oceny, które sobie wystawili. Zwycięzcą okaże się ten, który otrzyma najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg.

W 6 odcinku "Bitwy o gości" zmierzyli się: przyjaciółki z agroturystyki pod Warszawą, właściciele glampingu pod gwiazdami, kolejne przyjaciółki, tym razem zajmujące się wynajmem pokoi w stylu prowansalskim oraz przedstawiciele Karma House spod Grójca, Piotr (współwłaściciel) oraz Patryk (szef kuchni tutejszej restauracji). W Gościeńczycach znaleźć można sześć pokoi, a oprócz tego staw, ogród i mały zwierzyniec, a także kort tenisowy. Szef kuchni, czyli Patryk, przez 6 lat pracował u królowej polskiej gastronomii, czyli u Magdy Gessler. Odszedł prosto do Karma House, gdzie łączy kuchnię polską z azjatycką.

Karma House otrzymał najwięcej pieniędzy za nocleg, a także najlepsze opinie, tym samym wygrywając 6 odcinek "Bitwy o gości".

Odcinek można obejrzeć na platformie Player.pl

Red.