piątek, 21 czerwiec 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Trwają ostatnie przygotowania do premiery spektaklu komediowego „Spadkobierca” w wykonaniu Teatru Rodzinnego TR pod kierownictwem Grzegorza Rejera. Grupa teatralna, która znana jest z uzdolnionych wokalnie aktorów, tym razem stawia na nową formę przekazu. 

- Nie chcę tutaj opowiadać całej historii, ona zostanie tutaj pokazana - podkreśla reżyser i autor sztuki Grzegorz Rejer - Uważam, że zrobimy to dobrze, że będzie dużo zabawy i śmiechu, radości, że dobrze to zagramy. Historię, którą opowiadamy ma za zadanie zaskoczyć widza. Zespół jest bardzo uzdolniony i jeśli wszystko pójdzie tak dobrze, jak na próbach, to wszystko będzie dobrze. Na pewno zaskoczymy trochę publiczność.
- Cała akcja toczy się koło pieniądza, intryg, zdrad okraszonych bardzo dobrym humorem - dodaje Aleksandra Maliszewska z TR. 
Teatr Rodzinny działa od ponad 10 lat przy Grójeckim Ośrodku Kultury zrzeszając ludzi, którzy wspólnie chcą tworzyć teatr i który jest dla nich wielką pasją. Grupa amatorska pracuje ze sobą już parę lat, zagrała już wiele cieszących się dużą popularnością przedstawień takich jak „Na pierwszy znak”. Poprzednio grupa przygotowała sztuki muzyczne. Teraz na deskach GOK’u pojawi się kolejny skład zespołu, w którym nie zabraknie też debiutantów. 
Premiera sztuki zaplanowana jest na 25 czerwca  na godz. 18.00
Występują: Edyta Czuba, Aleksandra Maliszewska, Agnieszka Stolarska, Krzysztof Kochański, Andrzej Pobudkiewicz, Grzegorz Rejer, Szymon Wójcik. 
Światło i dźwięk: Karol Mitan.
Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Rejer.

Patronat medialny: Gazeta Jabłonka.