czwartek, 30 marzec 2023
Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy

13 września 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II Ludowy Klub Sportowy Pniewy zorganizował dziecięcy turniej piłkarski pod nazwą „Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy”.

W rozgrywkach udział wzięli: GKS Kraska Jasieniec, Iskra Zbrosza Duża, Publiczna Szkoła Podstawowa im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze oraz LKS Pniewy, który do rozgrywek wystawił 3 składy. W sumie swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowało 45 zawodników.  Drużyny zostały podzielone na grupy wiekowe, w których zagrały po trzy 20-minutowe mecze.  W młodszej grupie I miejsce zdobył GKS Kraska Jasieniec, II miejsce LKS Pniewy, III miejsce Iskra Zbrosza Duża. W starszej grupie I miejsce zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze, II i III miejsce zajęły składy wystawione przez LKS Pniewy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i upominki zafundowane przez LKS Pniewy, Starostwo Powiatowe w Grójcu oraz Urząd Gminy Pniewy.  
Ludowy Klub Sportowy Pniewy złożył na ręce Członka Zarządu Starostwa Powiatowego w Grójcu Pani Marzeny Kołacz-Rosołowskiej podziękowanie za otrzymane ze Starostwa Powiatowego w Grójcu dofinansowanie na przeprowadzenie turnieju w kwocie 5000 zł. Podziękowanie otrzymali również  Wójt gminy Pniewy Ireneusz Szymczak,  dyrektor Agata Walczak i pracownicy PSP w Kruszewie i pan Sebastian Wlazło (oprawa muzyczna imprezy) za pomoc w organizacji turnieju.
Turniej odbył się według zasady fair play, w przyjaznej atmosferze, a do tego przy pięknej pogodzie.
UG Pniewy, Justyna Płodzik

Piłkarskie pożegnanie lata z LKS Pniewy
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów