wtorek, 31 styczeń 2023
XIX Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze

Już po raz dziewiętnasty w Publicznej Szkole Podstawowej im. o. Kazimierza Wyszyńskiego w Jeziorze, 15 września 2022 r. odbyły się Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego.

W tym roku do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych z miejscowości: Lipie, Gołosze, Grójec (PSP nr 1 i PSP nr 2), Goszczyn, Błędów, Lesznowola, Wilków, Częstoniew, Bikówek, Lutkówka, Kruszew, Ciechlin, Karolew, Jeziora oraz z SOSW w Jurkach.  Frekwencja, pogoda i dobre nastroje sprzyjały dzisiejszym biegom.  Po zakończonych biegach, na wszystkich czekała pyszna zupa, ciasto i woda.
Dekoracji medalowej, wręczania dyplomów oraz nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii dokonali Anastazja Małecka, sekretarz gminy Pniewy Maciej Michalski i dyrektor PSP w Jeziorze Tomasz Gajewski. Nauczyciele wychowania fizycznego z poszczególnych szkół otrzymali pamiątkowe statuetki.
W tym roku kwalifikacja przedstawiała się następująco:

ROCZNIK 2012 – klasa IV
Dziewczęta:
1.Miejsce – Wiktoria Golec (Lesznowola)
2.Miejsce – Martyna Pater (Ciechlin)
3.Miejsce – Amelia Urbaniak (Jeziora)
Chłopcy:
1.Miejsce – Aleks Grochala (Grójec, PSP nr 2)
2.Miejsce – Filip Wielgus (Bikówek)
3.Miejsce – Bartek Urbaniak (Jeziora)
ROCZNIK 2011 – klasa V
Dziewczęta:
1.Miejsce – Maja Wlazło (Kruszew)
2.Miejsce – Weronika Bartnik (Kruszew)
3.Miejsce – Natalia Fatek (Goszczyn)
Chłopcy:
1.Miejsce – Szymon Zawadzki (Grójec, PSP nr 1)
2.Miejsce – Michał Kuźma (Grójec, PSP nr 1)
3.Miejsce – Michał Noremberg (Grójec, PSP nr 1)
ROCZNIK 2010 – klasa VI
Dziewczęta:
1.Miejsce –  Lena Orzeszak (Kruszew)
2.Miejsce – Gabriela Dolina (Grójec, PSP nr 2)
3.Miejsce – Nadia Organiściak (Lesznowola)
Chłopcy:
1.Miejsce – Mikołaj Samoraj (Grójec, PSP nr 2)
2.Miejsce – Aleksander Badowski (Grójec, PSP nr 2)
3.Miejsce – Stanisław Knap (Grójec, PSP nr 2)
ROCZNIK 2009 – klasa VII
Dziewczęta:
1.Miejsce – Lena Góralewicz (Jeziora)
2.Miejsce – Lena Dulemba (Grójec, PSP nr 2)
3.Miejsce – Maja Latkowska (Grójec, PSP nr 2)
Chłopcy:
1.Miejsce - Rafał Cyranowicz (Wilków)
2.Miejsce – Adam Krukowski (Jeziora)
3.Miejsce - Szymon Hamera (Grójec, PSP nr 1)
ROCZNIK 2008 – klasa VIII
Dziewczęta:
1.Miejsce – Zuzanna Zawadzka (Grójec, PSP nr 1)
2.Miejsce – Zofia Jakubczyk (Lipie)
3.Miejsce – Oliwia Michalska (Kruszew)
Chłopcy:
1.Miejsce – Kacper Wielgus (Bikówek)
2.Miejsce – Antoni Bartoszewski (Grójec, PSP nr 1)
3.Miejsce – Piotr Tkaczyk (Kruszew)
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w biegu oraz dziękujemy organizatorom za przygotowanie zawodów.
UG Pniewy
Justyna Płodzik

XIX Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów