piątek, 27 listopad 2020
Zgłoś potrzebującą rodzinę do Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka w Warce nadal poszukuje wolontariuszy. Jeśli jesteś osobą, która chce pomagać innym, jesteś otwarty i empatyczny, potrafisz słuchać i rozmawiać, nie wahaj się, tylko wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.superw.pl, wybierając rejon w Warce. To ostatni moment, żeby dołączyć do naszej drużyny i zrobić z nami wiele dobrego!

Dodatkowo ruszyły już poszukiwania historii rodzin. Wolontariusze zgłaszają się do okolicznych instytucji z prośbą o zgłoszenie potrzebujących osób, ale zgłoszeń mogą dokonać również osoby prywatne. Jeśli wiesz, że w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto potrzebuje wsparcia, odezwij się do liderki rejonu (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel: 693-538-707). Szukamy osób, które są w trudnej sytuacji, ale same starają się uporać z problemami. Niestety często los naszych znajomych i sąsiadów zmienia się nie z ich winy.
Tegoroczna edycja jest wyjątkowa z powodu koronawirusa, w związku z czym potrzebujących osób jest jeszcze więcej. Niestety, często ludzie potrzebujący wstydzą się poprosić o pomoc, dlatego tak ważne jest, żeby nie zostawiać ich samych tylko porozmawiać i zachęcić do udziału w programie Szlachetnej Paczki.
Zgłoszeń dokonuje się, wypełniając krótki formularz. Osoba zgłaszana do projektu musi być tego świadoma i musi wyrażać na to zgodę (poprzez podpisanie formularza). Formularze dostępne są u Katarzyny Sosnowskiej, która chętnie odpowie na dodatkowe pytania i wyjaśni wszystkie kwestie związane z pomocą udzielaną przez Szlachetną Paczkę.
Katarzyna Sosnowska

Zgłoś potrzebującą rodzinę do Szlachetnej Paczki
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów