piątek, 21 czerwiec 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Ekipa Zarolkujemy znowu zawita do Warki! Już w piątek 14 czerwca na pierwszy w tym sezonie nocny przejazd ulicami miasta: Nightskating! 
Co to takiego? Nightskating to nocny, zorganizowany przejazd ulicami miasta, składający się z peletonu rolkarzy i rowerzystów, któremu towarzyszy najlepsza muzyka i świetna zabawa. {Play}

Impreza rozpoczyna się od warsztatów rolkarskich o godzinie 18:00 na parkingu przy CeSiR Warka, aby dobrze się rozgrzać przed przejazdem. Warsztaty są BEZPŁATNE i nie obowiązują na nie zapisy. Dzieci do 12 roku życia mogą wziąć udział w przejeździe tylko pod nadzorem pełnoletniego opiekuna. Organizatorzy zalecają noszenie podczas jazdy nie tylko ochraniaczy i kasku ale również elementów odblaskowych i świetlnych. 
Przejazd ulicami Warki rozpocznie się punktualnie o 19:00 z parkingu przy CeSiR Warka. Na zbiórkę należy zgłosić się 10 minut wcześniej.
Przejazd będzie odbywał się na trasie, która mierzy 11 km:
Start: CeSiR Warka – Polna – Nowakowskiego – Obwodowa – Gośniewska – Krótka – Fabryczna – Puławska – Armii Krajowej – Polna – Cmentarna – Ciemieniowskiego – Jesienna – Dominikańska – Kusocińskiego – Chylińskiego – Parkowa – Turystyczna – Słoneczna – Ledóchowskiego – Puławskiego – Ogrodowa – św. Ducha – Mostowa – Długa – Cmentarna – Polna – Meta: CeSiR Warka.
Organizatorzy zapraszają się do zapoznania się z regulaminem przejazdu, a także zapraszamy do śledzenia informacji publikowanych na wydarzeniu, aby być na bieżąco. {Play}