poniedziałek, 26 luty 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce po raz kolejny przyłącza się do akcji ,,Weekend Seniora z kulturą” organizowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach tej akcji wszystkie osoby powyżej 60.roku życia w dniach 29.09-1.10.2023, na hasło SENIOR mają zagwarantowany bezpłatny wstęp do Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, dodatkowo nasi przewodnicy bezpłatnie oprowadzą grupy zorganizowane Seniorów ( grupa min. 15 osób ) po ekspozycji, wprowadzając w świat tajemnic Kazimierza Pułaskiego i wielkich Polaków w USA, a także historii Warki. Oprócz ekspozycji stałych muzeum, będzie można zwiedzać ciekawą wystawę czasową ,,Muzyka w roli głównej. Polscy kompozytorzy w amerykańskim przemyśle filmowym’’.

Nasza muzealna kawiarnia Café Savannah także przygotowała specjalną ofertę na ten weekend dla Seniorów, rabat 50% na zakup kawy lub aromatycznej herbaty po okazaniu bezpłatnego biletu do naszego muzeum.
Zapraszamy do naszego Muzeum w godz. 11.00 – 17.00.

- Uprzejmie prosimy grupy liczące powyżej 15 osób, chętne na zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem o rezerwacje: tel. 48 667 20 20 w.21 lub pod adresem rezerwacja@muzeumpulaski.pl

Info. Muzeum