poniedziałek, 15 kwiecień 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

W dniu 8 marca na panie z Warki i okolic czeka niezapomniany muzyczny wieczór. W hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji będzie można usłyszeć zespół „Zakopower”. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Potrzebne będzie jedynie zaproszenie, które można odebrać bezpłatnie w Urzędzie Miejskim w Warce od wtorku 27 lutego od godz. 9:00. Co prawda ilość miejsc jest ograniczona, ale organizatorzy już teraz informują, że koncerty będą w tym dniu aż dwa.  {Play}

Ostatni koncert organizowany przez warecki samorząd cieszył się tak dużą popularnością, że duża ilość chętnych nie mogła wziąć w nim udziału.  Podczas marcowego występu będzie można usłyszeć m.in. takie hity jak: „Boso”, „Chwila”, „Kiebyś Ty”. Zespół aktualnie promuje swoją najnowszą płytę „Widzialne | Niewidzialne” na której gościnnie zaśpiewali Nosowska, Igor Herbut, Ralph Kaminski, Bela Komoszyńska.
Koncerty podczas muzycznego „Dnia Kobiet” odbędą się 8 marca 2024 r. (piątek) o godz. 17:00 oraz o 20:30.
Organizatorami wydarzenia jest: Samorząd Warki, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”.
Partnerem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Burmistrz Warki.  {Play}

ET