„Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku...” - wigilijne spotkanie w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

21 grudnia 2017 roku o godz. 10.30 w naszej szkole rozpoczął się apel z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz wigilijne spotkanie uczniów i nauczycieli. Była to dla nas okazja do zatrzymania się w gorączce przedświątecznych przygotowań, do refleksji nad tym, co naprawdę ważne, do wspólnego przeżycia tajemnicy Narodzenia Pańskiego.

Krasickiego zastąpi Okulicki

Wojewoda mazowiecki zdekomunizował nazwę ulicy w mieście.

 • Napisane przez
 • Oceń ten artykuł
  (0 głosów)
 • Czytany: 75 razy

Duzi czytają małym: uczniowie technikum Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi czytają przedszkolakom

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, 13 grudnia 2017 r. (środa) uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi wybrali się do sąsiadującej placówki, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, by tam poczytać świąteczne bajki najmłodszym.

90. akcja HDK w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi zakończona sukcesem!

8 grudnia (piątek) 2017 roku upłynął w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi pod znakiem honorowego krwiodawstwa. Już po raz dziewięćdziesiąty w naszej placówce zorganizowano akcję zbiórki krwi. Oddać krew mogli wszyscy pełnoletni uczniowie naszej szkoły, a także absolwenci i pracownicy.

 • Napisane przez
 • Oceń ten artykuł
  (0 głosów)
 • Czytany: 75 razy

Zwycięska Paulina prezentuje swój projekt na inauguracji XXI edycji konkursu „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?”

Dnia 8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca XXI edycję Konkursu Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca?. Uroczystość rozpoczęła się od powitania uczestników przez prof. dr. hab. Kazimierza Tomalę z SGGW w Warszawie i Mateusza Lewandowskiego z Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana.

 • Napisane przez
 • Oceń ten artykuł
  (0 głosów)
 • Czytany: 103 razy

Finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych w Grójcu

W dniu 8 grudnia 2017r. uczniowie naszej szkoły CKZiU w Nowej Wsi uczestniczyli razem z panią dyrektor Anną Dacką w uroczystości Dnia Języków Obcych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Konkurs na etapie powiatowym polegał na rozwiązaniu testu składającego się z zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru z zakresu znajomości kultury, literatury, języka, historii i geografii krajów anglojęzycznych, w tym Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Arkadiusz Korbiń – uczeń klasy II TS zajął 2, Anglika Wójcik – uczennica klasy IITA – 3 miejsce. Gratulujemy tak dobrej wiedzy na temat krajów anglojęzycznych.
Agnieszka Palacz

 • Napisane przez
 • Oceń ten artykuł
  (0 głosów)
 • Czytany: 80 razy

Powiat grójecki - moja mała ojczyzna

Za nami II edycja olimpiady „POWIAT GRÓJECKI MOJA MAŁA OJCZYZNA”, która odbyła się w listopadzie 2017r. w gościnnych progach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu. Kultywowanie tradycji, nawiązywanie do korzeni, duma z pochodzenia i ugruntowanie wiedzy o historii,  gospodarce i wybitnych postaciach powiatu grójeckiego to główne cele rywalizacji uczniowskiej szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

 • Napisane przez
 • Oceń ten artykuł
  (0 głosów)
 • Czytany: 88 razy

O nas

Gazeta Jabłonka - bezpłatny dwutygodnik
Nakład - 20 000 egz. ( 40 000 egz. / mies. )

Zasięg:
- powiat grójecki,
- gmina Tarczyn,

REKLAMY
OGŁOSZENIA
ARTYKUŁY SPONSOROWANE
INSERT ULOTEK
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

tel./fax 48 664 57 90 kom. 501 561 143 reklama 501 561 263
redakcja@jablonka.info, reklama@jablonka.info
Adres:
Plac Wolności 5 , 05-600 Grójec (wejście od ul. Krótkiej)
Redakcja czynna:
pn.-pt. 9:00 - 16:00
soboty: 20.01, 3.02, 17.02

Lokalizacja