poniedziałek, 30 listopad 2020
DEN z nagrodami

W dniu 28 października przed obradami Rady Gminy Belsk Duży wójt Władysław Piątkowski wręczył nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu Nagrody Wójta otrzymali nauczycielki Katarzyna Lipińska i Agnieszka Kostrzewa oraz dyrektorzy szkół Teresa Bogdańska i Jacek Witczak.

Podczas ceremonii wójt Władysław Piątkowski potwierdził, iż coroczne nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, promowanie wśród uczniów pięknych postaw oraz przybliżanie wychowankom świata wartości. Podkreślając, iż mimo tak dużej ilości obowiązków i tak trudnego okresu w życiu szkoły gmina Belsk Duży może się pochwalić nauczycielami i pracownikami szkół zaangażowanymi w pracę na rzecz szkoły i środowiska oraz odpowiedzialnymi za wypełnianie obowiązków.
Nagrodzeni odebrali także życzenia zdrowia, szczęścia o raz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym od Przewodniczącego Rady Gminy Bogusława Sikorskiego oraz dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Marii Walewskiej-Żółcik.

Urząd Gminy Belsk Duży
E. Tomasiak

DEN z nagrodami
Średnia ocena 5, najwyższa ocena 5 z 1 głos/ów