piątek, 22 wrzesień 2023
Zespół Szkół Ogólnokształcących  im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy  – JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POWIECIE!

Z wielką radością, dumą i satysfakcją 7 lipca 2023 roku przekazaliśmy świadectwa maturalne, z których czytamy, że uzyskaliśmy trzeci wynik w powiecie z egzaminu maturalnego!

Do egzaminu maturalnego przystąpiło w maju 29 absolwentów Liceum Ogólnokształcącego.
Szczególnie cieszą nas noty z matematyki, średnio wyższe od tych z powiatu. 45% naszych absolwentów ma wyniki z matematyki wyższe od średniej powiatu, z tego 7% udzieliło 100% poprawnych odpowiedzi.
Wynik z języka polskiego u 52% naszych maturzystów przekracza średnią powiatu. Równie dobrze prezentuje się zdawalność z języka angielskiego – aż 68% uczniów przekroczyło średni wynik powiatu grójeckiego.
Wybitnie dobrze uplasowali się w tym roku: Wojciech Stępniak, Adrian Lipiec, Alicja Szewczyk, Julia Kazimierska, Zuzanna Rudecka, Olga Chmielewska, Franciszek Frasoński, Maria Kosatka, Michał Piotrowski, Michał Rudecki  i Julia Chmielewska. Uczniowie ci przekroczyli znacząco średnie powiatowe wyniki maturalne. Najlepszym absolwentem naszego Liceum w 2023 roku jest Wojciech Stępniak, którego Rada Gminy i Miasta Mogielnica nagrodzi stypendium.
Nasze niewielkie Liceum z troską podchodzi do każdego ucznia wspierając go w rozwijaniu uzdolnień   i niwelowaniu braków. Dumni z dotychczasowych wyników naszych uczniów zapraszamy od września do klas pierwszych: pożarniczej, turystyczno-sportowej, integracyjnej i akademickiej oraz pierwszej klasy Szkoły Branżowej I stopnia. Doświadczeni i twórczy nauczyciele pomogą każdemu uczniowi rozwinąć skrzydła.


Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Kilińskiego w Mogielnicy – JESTEŚMY WŚRÓD NAJLEPSZYCH W POWIECIE!
Średnia ocena 0, najwyższa ocena 5 z 0 głos/ów