niedziela, 14 lipiec 2024

Jabłonka to bezpłatny dwutygodnik ukazujący się
na terenie powiatu grójeckiego i gminy Tarczyn.

Nakład gazety - 22 000 egzemplarzy. Ukazuje się w co drugą środę.

Z ostatniej chwili

Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że obecnie nie będą realizowane żadne prace, mające zmienić charakter ulicy Klonowej w Grójcu. 

Przypomnijmy, że podczas majowej sesji rady miejskiej w Grójcu (13.05), władze miasta poinformowały o planach związanych z powiększeniem liczby miejsc parkingowych w pobliżu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Grójcu. Mieszkańcy napisali petycję. 

Więcej w materiale: 

https://www.jablonka.info/wiadomosci/stop-betonozie-mieszkancy-przeciwni-budowie-miejsc-parkingowych-przy-ul-klonowej-w-grojcu.html

Jak poinformowali nas dziś mieszkańcy ulicy Klonowej, trzymali odpowiedź od burmistrza, że nie będą prowadzone w najbliższym czasie żadne pace, których celem jest zmiana charakteru wspomnianej ulicy w Grójcu. 

– Jesteśmy trochę zaskoczeni, ponieważ na sesji padł jasny komunikat z ust burmistrza – nie kryją zaskoczenia mieszkańcy. – Niestety, ale otrzymaliśmy tylko częściową odpowiedź na naszą petycję. Władze nie odniosły się do naszej propozycji ws. zagospodarowania tej ulicy i zwiększenia bezpieczeństwa.